Kaip sukurti tobulą gimtadienio sveikinimą

GimtadienisVisada smagiau, kai dovanos gimtadienio proga turi sveikinimus, kuriuos išties malonu skaityti, matyti, girdėti. Tačiau juk ir jums pažįstamas tas jausmas, kai atsisėdate prie dailaus atviruko, atverčiate jį ir nežinote, ką rašyti. Tada pamąstote, parašote „Su“, ir galvojate, ai, kitais metais sugalvosite ką nors geresnio. Tad kad bent jau tais kitais metais sugalvotumėte, ką išgraviruoti ar parašyti gražesnio, pateikiame trumpą vadovą, kaip kurti sveikinimą.

Užrašytas, išskaptuotas, išgraviruotas?

Pirmiausia pasirinkite, kaip turėtų tas sveikinimas atsirasti ant dovanos gimtadienio proga. Daug žmonių renkasi užrašą ranka ant atviruko ar knygos (dovanojamos) pradžios, tačiau tai labai pasenęs metodas. Verta pabandyti ir kažką naujesnio bei ilgalaikio – graviravimą ant daikto. Graviravimas yra tikrai pigus dalykas, ir tai išlaiko dovaną su linkėjimu ilgalaikiu sprendimu. Be to, nereikia atskirai pirkti atviruko, kurį žmogus paskui vis tiek išmes. Todėl galima tiesiog graviruoti sveikinimus ant medžio, stiklo, metalo.

Nuspręskite dėl teksto ilgio

Taigi, jeigu jau nutarėte, ant kokios gimtadienio dovanos bus graviruojamas sveikinimas, vis tiek pirmiausia reikia turėti tą sveikinimo tekstą. O kur jį gauti? Sugalvoti. Taigi, reikia pirma nuspręsti, kokio ilgio jis bus. Jeigu tai sveikinimas ant šaukšto rankenos, tai tikrai jis nebus ilgesnis nei šeši žodžiai. Nebent tai milžino šaukštas. Jeigu sveikinimui turite visą dovanojamo šaldytuvo sienelę – ploto sveikinimui, akivaizdu, yra daug daugiau. Taigi, pagalvokite ir nuspręskite, kokio ilgio teksto norite.

Asmeninis ar formalus

Svarbus klausimas, kurį sau turite užduoti, tai ar linkėjimas čia bus formalus, ar labiau asmeninis. Mat asmeninis linkėjimas – tai linkėjimas, kuris galėtų tikti draugams, mylimiesiems, giminėms, artimiesiems. Tačiau neretai gimtadienio proga tenka sveikinti ir kitus: pavyzdžiui, ne draugus, o kokius nors verslo partnerius, bendradarbius, mokytojus, grupės lyderius. Tuomet reikia pasirinkti nebe asmeninį, o formalųjį linkėjimą ir tokio būdo ir laikytis.

Galvokite, kas jus sieja

Yra du variantai parašyti linkėjimą, žinant, ar jis asmeninis ar formalus, ir ar jis trumpas, ar ilgas. Pirmas – sugalvoti patiems. Visais atvejais, pagalvokite, kas jus sieja su tuo žmogumi esamame lauke. Asmeniniuose santykiuose: linksmai praleistas laikas, pasitikėjimas, planai. Formaliuose: kartu įveiktos užduotys, planai darbovietei ir pan. Pagal tai ir dėliokite sveikinimą. Na, o jeigu jau visai nieko nesugalvosite, tada teks naudotis antruoju būdu. Ieškokite idėjų internete, bet prisiminkite, kad net ir pats paprasčiausias jūsų sugalvotas sveikinimas bus geresnis už šabloninį iš interneto.

1 comment on “Kaip sukurti tobulą gimtadienio sveikinimą

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>